Pirmadienis, 22 liepos

Trimerių atsarginės detalės gali praversti bet kuriuo metu

Trimeris šiuolaikiniame pasaulyje jau yra nebeatsiejamas įrankis turint sodą, mišką ar nuosavą namą. Tai – lyg universalus įrankis, nes gali būti naudojamas tiek minkštai žolei, tiek ir krūmynams pjauti. Nereikia pirkti atskirų prietaisų vienam ar kitam pjovimui. Pirkdami trimerį galite sutaupyti. Apskritai galime supažindinti ir smulkiau, kad ne tik kiemo žolę nuplausite trimerio pagalba. Jis ypač pravers, kai žolė yra aukštesnė, kieta ar sustabarėjusi. Taip dažnai nutinka ir po žiemos, kai rudenėjant medžiai nebuvo tinkamai nugenėti ar pjovimo darbai neatlikti ilgesnį laiko tarpą. Neapsileiskite ir gamtos objektus prižiūrėkite.

Jeigu drįsite prieštarauti ar lyginti trimerius su kitais pjovimo įrankiais, tai galime iš karto pažerti keletą pliusų, kuriuos turi tik trimeriai. Jie turi didelį pranašumą prieš kitus pjovimo funkcijas turinčius prietaisus, nes gali labai lengvai pasiekti net ir sunkiai pasiekiamas vietas. Tai gali būti kampiniai plotai, žolė palei namo pamatą arba tvorą. Beje, trimeriams nėra būtinas ir laidas. Akumuliatorinis trimeris jo neturės, todėl dirbant nebus papildomų trukdžių.

Kaip ir visiems kitiems prietaisams, taip ir trimeriams egzistuoja bei yra labai reikalingos trimerių atsarginės detalės. Tai gali būti: karbiuratorius, reduktorius, diskas, sankabos korpusas, apsaugos, cilindras su stūmokliu, bakelis, starteris ir kt. Visas net ir sunku būtų išvardinti. Tad galite pasidomėti jomis iš anksto prieš pirkdami įrankį. Atsarginės detalės pravers daugeliu atveju, nes niekada negalite žinoti, kada sezono įkarštyje prireiks pakeisti diską ar įsigyti naują starterį. Pirkdami trimerį galite pasiteirauti pardavėjo dėl greičiausiai susidėvimų detalių, kad jomis pasirūpintumėte iš anksto.

Patys pjovimo prietaisai, jų priedai bei trimerių atsarginės detalės yra parduodamos tiek fizinėse, tiek ir internetinėse parduotuvėse. Skirtingiems darbams naudojami skirtingi pjovimo įrankiai ir jų priedai. Pavyzdžiui, krūmus ir nedidelius medelius galima nupjauti su pjovimo disku. O tuo tarpu elektriniai trimeriai naudojami nedideliems plotams prižiūrėti. Įsigykite tokį prietaisą, kuris patenkins Jūsų poreikius. Taigi rinkitės patikimus gamintojus ir detalių tiekėjus, kad žolę ar krūmus, šakas galėtumėte pjauti efektyviai, užtikrintai ir svarbiausia – kuo saugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *